Spotkanie Slask Wroclaw - Wisla Plock zakończone wynikiem 3-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Slask Wroclaw i Wisla Plock zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-09-26 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Slask Wroclaw a Wisla Plock.

Gole strzelali: Mateusz Praszelik 25' 1-0 Bartłomiej Pawłowski Anton Krivotsyuk 30' 1-1 Damian Michalski Robert Pich 35' 2-1 Robert Pich 84' 3-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Erik Expósito 56' Krzysztof Mączyński 63'

Żółte kartki Wisla Plock: Dušan Lagator 32' Anton Krivotsyuk 33' Piotr Tomasik 56'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Wisla Plock z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Lech Poznan.

Dzisiaj liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Erik Expósito Dušan Lagator nieraz zaserwowały fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami okazują się zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż widowiska męczą. Natrafiamy na książkowe bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc oglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Slask Wroclaw i Wisla Plock z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.