Dnia 2021-10-31 11:30 na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego miało miejsce spotkanie między Wisla Plock i Wisla Krakow: wynik 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Plock oraz Wisla Krakow wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2021-10-31 11:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Wisla Plock a Wisla Krakow.

Gole strzelali: Ł. Sekulski 39' 1-0 R. Wolski Ł. Sekulski 48' 2-0 D. Michalski

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 41' Rafał Wolski 57' Jakub Rzeźniczak 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: Felicio Brown Forbes 10' Hubert Sobol 69' Georgy Zhukov 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Wisla Plock zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Jagiellonia.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Mateusz Szwoch Felicio Brown Forbes nieustannie serwują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami z ligi bywają niezwykle zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że zmagania przynudzają. Nieprzerwanie obserwujemy efektowne asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich legendarnych drużyn jak Wisla Plock oraz Wisla Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.