Mecz Wisla Plock vs Legia Warszawa zakończony wynikiem 2-1

Wisla Plock vs Legia Warszawa, wynik 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Wisla Plock oraz Legia Warszawa zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-10-14 18:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Wisla Plock a Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Lewandowski 56' 1-0 R. Wolski Josué 62' 1-1 Ł. Sekulski 73' 2-1 R. Wolski

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 30' Filip Lesniak 87'

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 30' Maciej Rosołek 34' Makana Baku 90' Filip Mladenović 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Slask Wroclaw natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Jagiellonia.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Mateusz Szwoch Josué raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite zmagania między zawodnikami bywają bardzo zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że zmagania nas męczą. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Wisla Plock oraz Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.