Spotkanie Stal Mielec kontra Wisla Plock, wynik 1-1

Stal Mielec kontra Wisla Plock, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Stal Mielec a Wisla Plock wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-10-22 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Stal Mielec a Wisla Plock.

Gole strzelali: P. Wlazło 19' 1-0 D. Warchoł 90' 1-1 Ł. Sekulski

Żółte kartki Stal Mielec: Bartosz Mrozek 74' Krystian Getinger 82'

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 13' Mateusz Szwoch 33' Adam Chrzanowski 79'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Bartosz Mrozek Anton Krivotsyuk częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Stal Mielec oraz Wisla Plock oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.