Mecz Raków Częstochowa vs Wisla Plock na obiekcie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2022-11-05 19:00 - 7-1

Raków Częstochowa vs Wisla Plock, wynik końcowy 7-1.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa i Wisla Plock zakończyła się 4-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 7-1.

W dniu 2022-11-05 19:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Raków Częstochowa a Wisla Plock.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 3' 1-0 P. Kun V. Gutkovskis 7' 2-0 V. Gutkovskis 37' 3-0 V. Gutkovskis 40' 4-0 F. Tudor Davo 45' 4-1 K. Vallo B. Nowak 60' 5-1 W. Długosz V. Kochergin 88' 6-1 Z. Arsenić V. Kochergin 90' 7-1 F. Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: Stratos Svarnas 14' Tomáš Petrášek 17' Wiktor Długosz 44' Fabian Piasecki 78'

Żółte kartki Wisla Plock: David Álvarez 21' Filip Lesniak 78'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Warta Poznań.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Złożone z zdolnych zawodników piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Stratos Svarnas David Álvarez raz za razem zapewniły własnym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Wspaniałe walki między graczami ligowymi okazują się zagorzałe, rzadko okazuje się, że zmagania męczą kibica. Często zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, wspaniałe asysty czy gole zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Raków Częstochowa i Wisla Plock i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.