Dnia 2022-11-11 19:30 miał miejsce mecz pomiędzy Wisla Plock i Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-0

Wisla Plock kontra Cracovia Krakow 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wisla Plock a Cracovia Krakow wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-11-11 19:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Zmierzyły się Wisla Plock i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: R. Wolski 66' 1-0 Davo

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 45' Jakub Rzeźniczak 60'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Matej Rodin 42' Takuto Oshima 47' Takuto Oshima 80'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 80'

Główny sędzia meczu to Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Plock stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Lech Poznan a Cracovia Krakow zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Legia Warszawa.

Bardzo często kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. Mateusz Szwoch Matej Rodin nieustannie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo emocji. Wielokrotnie natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami okazują się zażarte, bardzo rzadko okazuje się, że spotkania męczą. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisla Plock i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.