Dnia 2023-01-29 16:30 na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk odbyło się spotkanie Lechia Gdansk - Wisla Plock - 1-0

Lechia Gdansk - Wisla Plock zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2023-01-29 16:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Wisla Plock.

Pierwsza połowa spotkania między Lechia Gdansk i Wisla Plock zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: Łukasz Zwoliński 53' 1-0 Marco Terrazzino Dominik Furman 84' 1-1

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Lewandowski 20' Mateusz Szwoch 57'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Widzew Łódź natomiast Wisla Plock podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Miedz Legnica.

Oddani fani śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Mateusz Lewandowski nierzadko zapewniły wyborowym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Nieustannie obserwujemy niezwykłe gole czy asysty, bezwzględne faule kończące się żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania między drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska drętwe. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Lechia Gdansk i Wisla Plock oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.

Przeglądnij artykuł i poszerz swoją wiedzę o e-sporcie - Zajrzyj w link!