Miedz Legnica vs Wisla Plock, wynik meczu: 2-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica a Wisla Plock zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-02-19 11:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica i Wisla Plock.

Gole strzelali: Marko Kolar 22' 0-1 Ángelo Henríquez 45' 1-1 Nemanja Mijušković 61' 2-1 Hubert Matynia

Żółte kartki Miedz Legnica: Nemanja Mijušković 10' Kamil Drygas 20' Ángelo Henríquez 30' Andrzej Niewulis 37' Maxime Dominguez 84'

Żółte kartki Wisla Plock: Igor Drapinski 42'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Patryk Gryckiewicz, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Miedz Legnica stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Wisla Plock z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Warta Poznań.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe zespoły i zawodnicy jak Nemanja Mijušković Igor Drapinski nieustannie gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy bramki, bezwzględne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często zdarza się, że zmagania męczą kibica. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Miedz Legnica i Wisla Plock i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion im. Orła Białego.