Korona Kielce vs Wisla Plock, wynik spotkania - 1-0

Korona Kielce vs Wisla Plock, wynik 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Korona Kielce i Wisla Plock zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-03-04 16:30 na stadionie Suzuki Arena odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Korona Kielce a Wisla Plock.

Gole strzelali: P. Malarczyk 67' 1-0

Żółte kartki Korona Kielce: Dominick Zator 47' Marius Briceag 81'

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 61'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Korona Kielce stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Gornik Zabrze.

Wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Dominick Zator Piotr Tomasik nieustannie serwują swoim entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami futbolowymi są bardzo zażarte, nie często okazuje się, iż spotkania męczą. Z tego powodu warto oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Korona Kielce i Wisla Plock jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.