Spotkanie Wisla Plock kontra Widzew Łódź zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisla Plock a Widzew Łódź zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-03-13 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Widzew Łódź.

Gole strzelali: R. Wolski 40' 1-0 M. Szwoch Jordi Sánchez 90' 1-1

Żółte kartki Wisla Plock: Martin Šulek 81'

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 26' Mateusz Żyro 47'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Piast Gliwice natomiast Widzew Łódź z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Oddani fani futbolu śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Martin Šulek Serafin Szota nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż potyczki przynudzają. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe faule, niezwykłe asysty oraz bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Wisla Plock oraz Widzew Łódź jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.