Mecz pomiędzy Wisla Plock i Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego

Wisla Plock vs Zaglebie Lubin, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Plock a Zaglebie Lubin zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-04-08 10:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: Ł. Sekulski 54' 1-0 R. Wolski D. Warchoł 71' 2-0 B. Śpiączka

Żółte kartki Wisla Plock: Steve Kapuadi 20' Piotr Tomasik 64' Bartlomiej Gradecki 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Marko Poletanović 52'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Plock stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Widzew Łódź.

Dzisiaj kibice śledzą ekscytujące starcia ligi Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Steve Kapuadi Marko Poletanović nieustannie zapewniają wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to spotkania usypiające. Ustawicznie zdarzają się brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, widowiskowe asysty oraz bramki, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Wisla Plock i Zaglebie Lubin jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.