Mecz pomiędzy Wisla Plock oraz Stal Mielec na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego - 0-0

Wisla Plock - Stal Mielec, wynik końcowy 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Plock a Stal Mielec zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-05-07 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Wisla Plock oraz Stal Mielec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Plock: Rafał Wolski 2'

Żółte kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Stal Mielec zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Warta Poznań.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Rafał Wolski nieraz zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych przeżyć. Walki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że są to widowiska mało interesujące. Często obserwujemy ostre sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Wisla Plock i Stal Mielec oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.