Dnia 2023-05-13 13:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Slask Wroclaw oraz Wisla Plock: wynik 3-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Slask Wroclaw a Wisla Plock zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2023-05-13 13:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Slask Wroclaw a Wisla Plock.

Gole strzelali: B. Śpiączka 30' 0-1 Nahuel Leiva 36' 1-1 Erik Expósito J. Yeboah 55' 2-1 Erik Expósito D. Jastrzembski 90' 3-1 Erik Expósito

Żółte kartki Slask Wroclaw: John Yeboah 56' Michał Rzuchowski 59' Piotr Samiec-Talar 61' Matías Nahuel 78'

Żółte kartki Wisla Plock: Jakub Rzeźniczak 62' Jakub Rzeźniczak 67' Jakub Szymanski 79'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Wisla Plock: Jakub Rzeźniczak 67'

Główny sędzia meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Wisla Plock z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj liczni fani z zapałem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak John Yeboah Jakub Rzeźniczak raz za razem zagwarantowały wyborowym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Systematycznie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż spotkania przynudzają. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Slask Wroclaw i Wisla Plock w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Tarczyński Arena.