Wisła Płock - strona wiernych kibiców

Polonia Warszawa kontra Wisla Plock 2-2

Na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego dnia 2024-03-15 17:00 miało miejsce spotkanie Polonia Warszawa kontra Wisla Plock - 2-2

W dniu 15 marca 2024 roku na stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Polonii Warszawa i Wisły Płock. Mecz zakończył się remisem 2-2, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1. Spotkanie to miało miejsce w ramach 24. kolejki I ligi. Pomimo upływu czasu, emocje z tego starcia wciąż są żywe.

Wisla Plock - Górnik Łęczna, wynik 2-1

Na obiekcie Orlen Stadion miało miejsce spotkanie Wisla Plock vs Górnik Łęczna zakończone wynikiem 2-1

W meczu 23. kolejki I ligi pomiędzy Wisłą Płock a Górnikiem Łęczna, który odbył się 11 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na Orlen Stadion, to gospodarze zdołali pokonać rywali z wynikiem 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Wisły 1-0, a ostateczne zwycięstwo drużynie z Płocka zapewniła bramka zdobyta w drugiej połowie.

Mecz Nieciecza vs Wisla Plock 2-2

Mecz Nieciecza - Wisla Plock zakończony wynikiem 2-2 dnia 2024-03-02 14:00

W meczu 22. kolejki I ligi drużyny Niecieczy i Wisły Płock zderzyły się na boisku Stadionu Sportowego Bruk-Bet Termalica. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, mimo że na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 2-1. Mecz odbył się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00, co oznacza, że wydarzenia na boisku miały miejsce dokładnie dwa dni temu.

Mecz Wisla Plock kontra GKS Katowice, wynik 2-1

Mecz pomiędzy Wisla Plock oraz GKS Katowice zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-02-24 14:00 na obiekcie Orlen Stadion

W meczu 21. kolejki I ligi, rozegranym na Orlen Stadion, drużyna Wisły Płock zmierzyła się z GKS Katowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po bramkach strzelonych zarówno przed, jak i po przerwie. Mecz odbył się dnia 24 lutego 2024 roku o godzinie 14:00, a wynik na przerwę wynosił remisujące 1-1.

Lechia Gdansk - Wisla Plock zakończony wynikiem 3-1

Mecz pomiędzy Lechia Gdansk i Wisla Plock zakończony wynikiem 3-1 dnia 2024-02-17 19:00

W meczu 20. kolejki I ligi pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Płock, który odbył się 17 lutego 2024 roku o godzinie 19:00 na Polsat Plus Arena w Gdańsku, goście z Płocka musieli uznać wyższość gospodarzy. Lechia Gdańsk zwyciężyła 3-1, prowadząc już 2-0 po pierwszej połowie.

Mecz Resovia Rzeszów vs Wisla Plock 2-2

Mecz Resovia Rzeszów - Wisla Plock na obiekcie Stadion Stal: wynik końcowy 2-2

W meczu 17. kolejki I ligi pomiędzy Resovią Rzeszów a Wisłą Płock, który odbył się 10 lutego 2024 o godzinie 14:00 na Stadionie Stal, obie drużyny podzieliły się punktami po emocjonującym starciu. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Oto krótka relacja z tego starcia.

Wisla Plock vs Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-0

Wisla Plock vs Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu 2-0

W sobotni wieczór na Orlen Stadionie odbył się mecz pomiędzy Wisłą Płock i Zagłębiem Sosnowiec. Po zaciętej rywalizacji, ostatecznie gospodarze zwyciężyli 2-0, zdobywając cenne trzy punkty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, ale po przerwie Wisła Płock zdołała pokonać przeciwnika, zapewniając sobie zwycięstwo w 19. kolejce I ligi.

Mecz Wisla Plock - Podbeskidzie, wynik 2-1

Spotkanie Wisla Plock kontra Podbeskidzie zakończone wynikiem 2-1 dnia 2023-12-09 14:00 na obiekcie Orlen Stadion

Mecz pomiędzy drużynami Wisła Płock i Podbeskidzie odbył się w ramach 18. kolejki I Ligi na Orlen Stadion. Ostateczny wynik to 2-1, a na przerwę drużyna gospodarzy schodziła prowadząc 1-0. Mecz został rozegrany 9 grudnia 2023 roku o godzinie 14:00.

Mecz pomiędzy Wisla Plock vs Odra Opole 2-0

Na obiekcie Orlen Stadion dnia 2023-11-11 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Wisla Plock oraz Odra Opole zakończony wynikiem 2-0

W sobotę, na Orlen Stadionie, odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisła Płock a Odra Opole w ramach 15. kolejki I Ligi. Po pełnym napięcia starciu, to gospodarze z Wisły Płock zwyciężyli 2-0, utrzymując prowadzenie od pierwszej połowy. Wynik na przerwę to 1-0 dla drużyny z Płocka. Kibice zgromadzeni na stadionie byli świadkami wyrównanej rywalizacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym spotkaniu!

Motor Lublin - Wisla Plock, wynik 2-2

Mecz Motor Lublin vs Wisla Plock dnia 2023-11-05 17:00 - końcowy wynik 2-2

W meczu I Ligi pomiędzy Motor Lublin a Wisłą Płock padł remis 2-2. Spotkanie odbyło się na stadionie Arena Lublin, a sędzią głównym był . Wynik na przerwę był remisowy, 1-1. Nie było dogrywki ani rzutów karnych. Kibice obu drużyn mogli zobaczyć emocjonujące starcie w 14 kolejce ligowej sezonu, które odbyło się 5 listopada 2023 roku o godzinie 17:00.