Mecz Wisla Plock kontra Warta Poznań zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego dnia 2023-03-08 17:45

Dnia 2023-03-08 17:45 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19. Zmierzyły się Wisla Plock i Warta Poznań.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Plock a Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Szwoch 54' 1-0 D. Furman

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 52'

Żółte kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 57' Niilo Mäenpää 60' Miguel Luís 66' Kajetan Szmyt 83'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 60'

Sędzią głównym tego spotkania był Karol Arys, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Warta Poznań z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Lech Poznan.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Mateusz Szwoch Niilo Mäenpää często zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele niezapomnianych wrażeń. Nieustannie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty i gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że widowiska przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa. Wisla Plock i Warta Poznań i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.