Na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego dnia 2024-03-15 17:00 miało miejsce spotkanie Polonia Warszawa kontra Wisla Plock - 2-2

W dniu 15 marca 2024 roku na stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Polonii Warszawa i Wisły Płock. Mecz zakończył się remisem 2-2, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1. Spotkanie to miało miejsce w ramach 24. kolejki I ligi. Pomimo upływu czasu, emocje z tego starcia wciąż są żywe.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej Polonia Warszawa - Wisła Płock

Wczoraj, na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Polonia Warszawa a Wisła Płock. Mecz został rozegrany w ramach 24. kolejki I Ligi o godzinie 17:00. Sędzią głównym spotkania był Tomasz Wajda.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 8. minucie L. Sekulski zdobył pierwszą bramkę dla gości, wychodząc na prowadzenie 0-1. Polonia Warszawa odpowiedziała szybko, a w 34. minucie J. Piątek wyrównał wynik na 1-1.

Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1, lecz to dopiero druga odsłona przyniosła emocje i zmiany na tablicy wyników. W 62. minucie J. Majsterek strzelił gola, zapewniając prowadzenie 2-1 dla gospodarzy. Jednak drużyna Wisły Płock nie zamierzała się poddać i w 79. minucie M. Szwoch doprowadził do remisu 2-2.

Obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola, co sprawiło, że na boisku panowała gorąca atmosfera. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2, a zawodnicy obu drużyn mogą być zadowoleni ze swojego występu.

Podczas spotkania nie brakowało także kartek. W drużynie gospodarzy żółte kartki otrzymali: J. Majsterek (50'), M. Kowalski-Haberek (58'), M. Kluska (64') oraz S. Kobusiński (90'). Natomiast jedną żółtą kartkę otrzymał L. Sekulski z Wisły Płock (10').

Następne mecze dla Polonii Warszawa to starcia z Zniczem Pruszków, Resovią Rzeszów oraz Podbeskidziem, natomiast Wisła Płock zmierzy się z zespołami Stali Rzeszów, Tychami 71 oraz Wisłą Kraków.