Mecz Nieciecza - Wisla Plock zakończony wynikiem 2-2 dnia 2024-03-02 14:00

W meczu 22. kolejki I ligi drużyny Niecieczy i Wisły Płock zderzyły się na boisku Stadionu Sportowego Bruk-Bet Termalica. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, mimo że na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 2-1. Mecz odbył się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00, co oznacza, że wydarzenia na boisku miały miejsce dokładnie dwa dni temu.

Mecz Nieciecza vs Wisła Płock: Podsumowanie

W emocjonującym starciu drużyny Niecieczy oraz Wisły Płock podzieliły się punktami po zaciętym meczu zakończonym remisem 2-2. Spotkanie to miało miejsce 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica. Sędzią głównym spotkania był G. Kawałko.

Do pierwszej bramki doszło już w 6. minucie, gdy Ł. Sekulski z Niecieczy umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Jednak Wisła Płock szybko odpowiedziała, a K. Karasek w 10. minucie doprowadził do wyrównania 1-1. Kolejną bramkę dla gospodarzy zdobył J. Nowakowski w 26. minucie, ustalając wynik pierwszej połowy na 2-1.

W drugiej części gry Wisła Płock kontynuowała walkę i w 73. minucie to D. Kocyła wpisał się na listę strzelców, wyrównując wynik na 2-2. Obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola, jednak ostatecznie nie udało im się zmienić wyniku.

Spotkanie obfitowało w kartki, zarówno żółte jak i czerwone. Gospodarze otrzymali żółte kartki kolejno: K. Karasek (18'), D. Hilbrycht (68'), M. Ambrosiewicz (78'), L. Spendlhofer (83'). Z kolei piłkarze Wisły Płock zostali ukarani żółtymi kartkami: K. Vallo (44'), J. Jach (46'), O. Tomczyk (74'), K. Laskowski (90').

Warto zaznaczyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki podczas tego starcia. Mimo zaciętej walki na boisku, arbiter nie musiał decydować się na eliminację żadnego zawodnika.

Remis w tym meczu sprawia, że zarówno Nieciecza, jak i Wisła Płock będą teraz przygotowywać się do kolejnych spotkań. Następne mecze dla Niecieczy to konfrontacje z Zniczem Pruszków, Resovią Rzeszów oraz Podbeskidziem. Z kolei Wisła Płock zmierzy się z drużynami Górnika Łęczna, Polonii Warszawa oraz Stali Rzeszów.