Spotkanie Wisla Plock - Wisla Krakow, wynik 1-1

W ostatnim meczu ligowym pomiędzy Wisłą Płock a Wisłą Kraków padł remis 1:1. Spotkanie, które odbyło się 13 kwietnia o godzinie 15:30 na Orlen Stadion, nie przyniosło rozstrzygnięcia, a obie drużyny podzieliły się punktami. Pomimo starań z obu stron, wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy. Było to starcie 27. kolejki I ligi, które odbyło się dwa dni temu.

Relacja z meczu Wisla Plock - Wisla Krakow

W meczu 27. kolejki I ligi pomiędzy Wisła Płock a Wisłą Kraków na Orlen Stadionie, obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 1-1. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:30 w niesamowitej atmosferze, którą tworzyli licznie zgromadzeni kibice obu ekip.

Prowadzenie objęli gospodarze dopiero w drugiej połowie, gdy w 58. minucie F. Gerbowski strzelił bramkę, wywołując ekstazę wśród kibiców Wisły Płock. Goście z Krakowa jednak nie zamierzali się poddawać i w końcówce spotkania, w 90. minucie, I. Sapała doprowadził do wyrównania.

Spotkanie obfitowało w napięcie, co potwierdzają również żółte kartki przyznane przez sędziego. Już w 29. minucie J. Gric z Wisły Płock oraz F. Hiszpanski otrzymali kartki. W końcówce emocji nie brakowało, co potwierdza żółta kartka dla Hiszpanskiego w 88. minucie.

Mimo zaciekłej rywalizacji, czerwone kartki nie zostały wywieszone przez arbitra dla żadnej z drużyn. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1, pozostawiając kibiców obu ekip z mieszanych uczuciami.

W następnych kolejkach Wisła Płock zmierzy się kolejno z Arką Gdynia, Miedzią Legnica i Chrobrym Głogów. Z kolei Wisła Kraków zmierzy się z Zniczem Pruszków, Resovią Rzeszów oraz Podbeskidziem.