Wisla Plock vs Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu 2-0

W sobotni wieczór na Orlen Stadionie odbył się mecz pomiędzy Wisłą Płock i Zagłębiem Sosnowiec. Po zaciętej rywalizacji, ostatecznie gospodarze zwyciężyli 2-0, zdobywając cenne trzy punkty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, ale po przerwie Wisła Płock zdołała pokonać przeciwnika, zapewniając sobie zwycięstwo w 19. kolejce I ligi.

Relacja z przebiegu meczu Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Dzisiejszy wieczór na stadionie Orlen Stadion obiecywał być pełen emocji, gdyż gospodarze - Wisła Płock, podejmowali drużynę Zagłębie Sosnowiec w ramach 19. kolejki I ligi. Mecz rozpoczął się o godzinie 19:30.

Zarówno gospodarze, jak i goście rozpoczęli mecz z determinacją, próbując przejąć inicjatywę na boisku. Obie drużyny starały się kontrolować środkowe pole, co jednak nie przyniosło efektów bramkowych w pierwszej połowie.

Po przerwie Wisła Płock zaczęła naciskać, a ich wysiłki zostały nagrodzone w 68. minucie, gdy K. Laskowski wpisał się na listę strzelców, zdobywając pierwszego gola dla gospodarzy. Zagłębie Sosnowiec próbowało odrobić straty, ale defensywa Wisły była nieugięta. W doliczonym czasie gry, F. Hiszpański ustalił wynik meczu na 2-0, zdobywając drugą bramkę dla gospodarzy.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, czego świadectwem są żółte kartki, którymi zostali ukarani zawodnicy obu drużyn. Mecz zakończył się zwycięstwem Wisły Płock 2-0.

Po tym zwycięstwie Wisła Płock ma przed sobą kolejne trudne spotkania z GKS Katowice, Niecieczą oraz Chrobrym Głogów. Natomiast Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Zniczem Pruszków oraz Resovią Rzeszów.