Mecz Motor Lublin vs Wisla Plock dnia 2023-11-05 17:00 - końcowy wynik 2-2

W meczu I Ligi pomiędzy Motor Lublin a Wisłą Płock padł remis 2-2. Spotkanie odbyło się na stadionie Arena Lublin, a sędzią głównym był . Wynik na przerwę był remisowy, 1-1. Nie było dogrywki ani rzutów karnych. Kibice obu drużyn mogli zobaczyć emocjonujące starcie w 14 kolejce ligowej sezonu, które odbyło się 5 listopada 2023 roku o godzinie 17:00.

Następne mecze dla Motor Lublin

Znicz Pruszków, Resovia Rzeszów, Podbeskidzie.

Następne mecze dla Wisla Plock

Odra Opole, Znicz Pruszków, Resovia Rzeszów.

Sprawozdanie z meczu

W dniu 5 listopada 2023 roku na stadionie Arena Lublin odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Motor Lublin oraz Wisła Płock. W trakcie pierwszej połowy fani obu drużyn zamarli na chwilę, kiedy już w 2. minucie P. Ceglarz zdobył bramkę dla gospodarzy. Jednak radość kibiców trwała krótko, gdyż już w 17. minucie L. Sekulski wyrównał wynik. Po przerwie emocje sięgnęły zenitu, kiedy P. Szarek strzelił gola, dając prowadzenie Motorowi. W końcówce meczu K. Janus ponownie doprowadził do remisu, ustalając wynik na 2-2. Mecz był pełen walki i zażartej rywalizacji, czego efektem były liczne kartki dla obu drużyn. Ostatecznie punkty zostały podzielone, co z pewnością nie zadowoliło ani jednej ze stron. Następne mecze zapowiadają się równie emocjonująco, kibice już nie mogą się doczekać kolejnych starć.