Wisla Plock kontra Radomiak Radom, wynik meczu 1-1

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Plock a Radomiak Radom wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-04-02 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock oraz Radomiak Radom.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 53' 0-1 Roberto Alves Łukasz Sekulski 69' 1-1 Mateusz Szwoch

Żółte kartki Wisla Plock: Steve Kapuadi 16' Rafał Wolski 31' Jakub Szymanski 34' Łukasz Sekulski 81'

Żółte kartki Radomiak Radom: Lisandro Semedo 25' Francisco Ramos 65' Mike Cestor 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia meczu - Lukasz Kuzma, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Wisla Plock zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Jagiellonia natomiast Radomiak Radom z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Lech Poznan.

Wierni kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Steve Kapuadi Lisandro Semedo raz za razem zapewniły własnym wiernym fanom wiele pozytywnych przeżyć. Potyczki między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że zmagania męczą. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, przepiękne bramki i asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Wisla Plock i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.