Mecz między Gornik Zabrze i Wisla Plock zakończony wynikiem 4-2 dnia 2021-10-02 18:00

Gornik Zabrze kontra Wisla Plock 4-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze oraz Wisla Plock wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 4-2.

W dniu 2021-10-02 18:00 na obiekcie sportowym Arena Zabrze rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Gornik Zabrze i Wisla Plock.

Gole strzelali: R. Wolski 19' 0-1 D. Warchol P. Krawczyk 23' 1-1 L. Podolski R. Wolski 57' 1-2 J. Jimenez 67' 2-2 E. Janza B. Nowak 78' 3-2 J. Jimenez K. Kubica 83' 4-2 J. Jimenez

Żółte kartki Gornik Zabrze: L. Podolski 2' K. Kubica 15' R. Dadok 56'

Żółte kartki Wisla Plock: F. Gerbowski 17' L. Sekulski 52' M. Bartoszek 54' J. Rzezniczak 80'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania to Tomasz Musial, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin a Wisla Plock z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo L. Podolski F. Gerbowski raz za razem zagwarantowały swoim wiernym sympatykom wiele wrażeń. Zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż mecze męczą. Regularnie obserwujemy widowiskowe asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Gornik Zabrze oraz Wisla Plock w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Arena Zabrze.