Mecz między Piast Gliwice i Wisla Plock zakończony wynikiem 1-0 dnia 2023-04-16 10:30 na stadionie Stadion Miejski

Dnia 2023-04-16 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Piast Gliwice a Wisla Plock.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice a Wisla Plock zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Michael Ameyaw 20' 1-0 Grzegorz Tomasiewicz

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 40' Kamil Wilczek 64' Ariel Mosór 89' Arkadiusz Pyrka 90' Jorge Félix 90'

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 67'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Radomiak Radom a Wisla Plock z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Stal Mielec.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Alexandros Katranis Mateusz Szwoch wielokrotnie zapewniają wyborowym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często bywa, iż spotkania nie są warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Piast Gliwice oraz Wisla Plock i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.