Mecz Wisla Krakow - Wisla Plock, wynik końcowy 0-0

Dnia 2023-10-01 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Wisla Krakow a Wisla Plock.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow i Wisla Plock wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow: J. Colley 42'

Żółte kartki Wisla Plock: N. Sreckovic 33' M. Spremo 44' E. Thiakane 52' F. Hiszpanski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Krakow stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Podbeskidzie a Wisla Plock zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Chrobry Głogów.

Liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą poczynania w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi J. Colley N. Sreckovic wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki między drużynami okazują się zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki nie są interesujące. Wielokrotnie zdarzają się przepiękne gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Wisla Krakow i Wisla Plock oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.